Půjčovna

Pokud uvažujete o koupi fatbiku, nebo jej chcete pouze vyzkoušet, na jeden den, víkend nebo celý měsíc, nyní máte možnost si jej zapůjčit v půjčovně nedaleko Brna. Záleží pouze na Vás, zda využijete možnosti vyjížďky s průvodcem, nebo si jej odvezete kam jen budete chtít. K objednání můžete využít objednávkový formulář, případně telefonicky nebo emailem.  Individuální přístup a 100% kondice půjčovaných kol je samozřejmostí.

Jak na půjčovně, tak na dílně nabízím pouze top komponenty, které jsem schopen sehnat. Jedná se pouze o značkové, funkční věci, na které Vám rád poskytnu plnou záruku. Jedná se o komponenty značek SURLY, HALO, DTSWISS, HOPE, 45NRTH, ROCK SHOX, RACE FACE, SRAM …


Od ledna 2019 je možnost zapůjčit FATBIKE včetně kompletní expediční výbavy. Jedná se o fatbike HAIBIKE FATCURVE vel. L s exp. brašnou na řidítka (rolkou) s možností uchycení spacího pytle a karimatky, podsedlovou brašnou, brašnou na horní rámovou trubku včetně pouzdra na navigaci a hydravaku s integrovaným chráničem páteře.